Promocje

Zlew Franke

Zlew Franke - Zlew Franke 2K MSL 620... [więcej]


[pokaż wszystkie]

Promocje dla instalatorów

Instaluj w wielkim stylu

Instaluj w wielkim stylu - Zapraszamy do zapoznania się z promocją firmy Saunier Duval "Instaluj w wielkim sty... [więcej]


[pokaż wszystkie]

O firmie

Do założenia w listopadzie 2001r. firmy skłoniła nas potrzeba spełnienia oczekiwań klientów indywidualnych oraz firm instalacyjnych. Siedziba firmy mieści się w Lesznie przy ulicy Święciechowskiej 79c. Podstawą działalności firmy jest sprzedaż artykułów z branży instalacyjno-grzewczej i sanitarnej, wyposażenie łazienek, branży ciepłowniczej, kanalizacyjnej.

W marcu 2007 r. otwarliśmy nowy obiekt handlowy przy ul. Balonowej 47 w Lesznie. Salon łazienek posiada w swojej ofercie bogaty wybór płytek ceramicznych podłogowych i zewnętrznych. Posiadamy w ofercie największa w regionie ekspozycję armatury łazienkowej, mebli łazienkowych, wanien, kabin natryskowych oraz zlewozmywaków kuchennych.

Oferta asortymentowa naszej firmy ulega stale rozszerzeniu wraz ze wzrostem potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania klientów począwszy od stworzenia projektu, a skończywszy na instalacji produktu. Każdy rok naszej działalności na rynku regionalnym niesie ze sobą umocnienie naszej pozycji wśród firm konkurencyjnych. Posiadamy grono stałych zaprzyjaźnionych klientów, jak i dostawców. Firma nasza jest w fazie prężnego rozwoju z całkowitym, własnym kapitałem.

 

 Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X